Ilie Cheșa a participat astăzi, în calitate de vicepreședinte PES Activists România, împreună cu colegii lui, la Adunarea Generală PES Activists România, desfășurată la sediul PSD din Șoseaua Kiseleff.

„Evenimentul, coordonat de europarlamentarul Victor Negrescu, a reunit activiști PES din întreaga țară și a oferit cadrul pentru discuții consistente cu miniștri ai PSD, pe teme importante pentru prezentul și viitorul României”, spune Ilie Cheșa vicepreședinte PES activists Romania.







Nici un comentariu! Adaugă tu primul.