Ansamblul de Junioare III, de la CSM Arad, Secția de Gimnastică Ritmică, pentru al patrulea an consecutuv, demonstreză valoarea și rezultatele muncii antrenoarelor Daniela Chiriac și Tatiana Novikova la cea mai importantă competiție de final de an – Camionatul Național de Ansambluri – Gimnastică Ritmică.

Au adus la Arad 2 medalii de aur la ambele categorii participante. Ansamblul de junioare III a cucerit titlul național, în componența: Mara Cercel, Elena Tătar, Ana Maria Tau, Iris Buniov, Kalesi Fabian și Eliza Cândea. La aceeași categorie, CSM Arad a obținut și medalia de aur în proba de ansamblu cu cinci mingi.





Nici un comentariu! Adaugă tu primul.